Dne 13.6.2020 hráči ročníku 2011, v čele se svým hlavním trenérem Michalem Burešem zdolali nejvyšší horu České republiky – Sněžku. Výstupu se zúčastnilo 20 hráčů 1 hlavní trenér a 3 asistenti trenéra z řad rodičů. Sraz byl v 8,30 na parkovišti v Peci pod Sněžkou a z tohoto místa cestou Obřím dolem, kolem Slezské boudy borci dorazlili v zápasových dresech na Sněžku. Svým vítězným hokejovým pokřikem vyvolali bouřlivý potlesk návštěvníků naší nejvyšší hory. Tímto výstupem, vzorným chováním a týmovým přístupem k celé akci udělali krásnou reklamu hradeckému hokeji. Ukázali, že ne všechny děti tráví svůj volný čas na sociálních sítích, u televize nebo pasivním přístupem ke sportu a životu vůbec.Po zdolání Sněžky se vydali na zpáteční cestu kolem Chaty Růžohorky a Chaty Máma zpět do Pece pod Sněžkou. Zpáteční cestou borci měli připravenu trenérem bojovku a užili si i legraci. Po návratu do Pece byl pozdní oběd a jízda na bobové dráze, která završila krásný den, na který budou borci ročníku 2011, trenér včetně rodičů vzpomínat zcela jistě velmi dlouho a rádi.

Aktuality

Příspěvky a lékařské prohlídky

Upozorňuji rodiče hráčů, že je třeba uhradit příspěvky na sezonu 2020-21 do konce srpna 2020. Dále upozorňuji rodiče, že do 5.9.2020 je potřeba mít odevzdané lékařské potvrzení včetně EKG o zdravotní způsobilosti hráče pro tuto sezonu. V případě nedodání, nebude hráč mít přístup na tréninkové jednotky a zápasy.

lékařské prohlídky

Do zahájení sezony na ledě je třeba zajistit lékařské prohlídky s textem, že hráč může aktivně trénovat a hrát hokej, EKG

vzor žádosti o slevu na příspěvcích

ŽÁDOST O SLEVU NA PŘÍSPĚVCÍCH

Volné vstupy na zásy A týmu

Všechny děti-hráči mají volný vstup na zápasy A týmu. Sraz vždy 30 minut před začátkem zápasu u vchodu z boku od Jiráskových sadů, poté budou hromadně vpuštěni na ZS.
 

Příspěvky pro sezonu 2019-2020

Výše příspěvků na sezonu 2019-2020 : 2020_prispevky